میز خدمت دستگاه‌ها فرصتی برای خدمت به مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: میز خدمت استانداری ناظر بر عملکرد مردمی مدیران دستگاه‌ها است.

میز خدمت  دستگاه‌ها فرصتی برای خدمت به مردم

به گزارش پژوهش اجتماعی ازشیراز، اسماعیل محبی پور با حضور در میز خدمت استانداری ضمن بررسی روند پاسخگویی به مراجعه کنندگان، عملکرد کارشناسان میز خدمت را فرصتی برای خدمت به مردم برشمرد و ضمن تشکر از سعهٔ صدر، بردباری و پاسخگویی دغدغه‌مندانه کارشناسان میز خدمت، اظهار کرد: این فرصت را مغتنم بدانید.

وی هچنین بر ضرورت ریل گذاری صحیح مسیر حصول نتیجهٔ درخواست‌های مراجعین، تاکید کرد و افزود: گاهی اوقات به دلیل عدم اطلاع کافی، مسیر مطالبهٔ درخواست مردم اشتباه انتخاب شده و باعث می‌شود که شخص به نتیجهٔ مطلوب نرسد. وظیفه و نقش برجستهٔ کارشناس میز خدمت در ارائه مشاوره به مردم، همین ریل گذاری صحیح و هدایت به سمت سازمان و دستگاه مربوطه است.

معاون استاندار فارس افزود: با توجه به اینکه میز خدمت ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با مردم دارد، باید چشم و گوش استاندار باشد و علاوه بر فعال سازی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، نقش نظارتی بر دستگاه‌ها را نیز ایفا کند.

وی همچنین ارجاع مستقیم و هدفمند مردم با پشتوانهٔ هماهنگی و نظارتی میز خدمت استانداری به دستگاه مربوطه می‌تواند روند حصول نتیجه را تسریع نمایند دانست و میز خدمت استانداری را ناظر بر عملکرد مردمی مدیران دستگاه‌ها دانست.

پایان پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید