معلم شهرقدسی مدال طلای مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان را کسب کرد

معلم شهر قدسی که مدال طلای مسابقات دو و میدانی پیشکسوتان داخل سالن قهرمانی جهانی لهستان ۲۰۲۳ را کسب کرده است، به کشور بازگشت و مورد استقبال مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس و هموطنان قرار گرفت.

معلم شهرقدسی مدال طلای مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان را کسب کرد

به گزارش پژوهش اجتماعی از شهرقدس، امیر طیب‌لی معلم شهر قدسی که مدال طلای مسابقات دو و میدانی پیشکسوتان داخل سالن قهرمانی جهانی لهستان ۲۰۲۳ را کسب کرده است، به کشور بازگشت و مورد استقبال مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس و دیگر هموطنان قرار گرفت. در جریان برگزاری رقابت ماده ۱۵۰۰متر نهمین دوره مسابقات دو و میدانی داخل سالن پیشکسوتان قهرمانی جهان لهستان۲۰۲۳، امیر طیب‌لی، دونده دو‌های استقامت تیم منتخب دو و میدانی پیشکسوتان موفق شد با قرار گرفتن در جایگاه نخست این مسابقات برای اولین بار مدال طلای رقابت‌های داخل سالن پیشکسوتان جهان را از آن خود و تیم اعزامی کشورمان در این رویداد جهانی کند. امیر طیب‌لی، معلم شهر قدسی موفق شد قبل از ورزشکاران کشور‌های ایتالیا و اسپانیا از خط پایان عبور کند و مدال ارزشمند طلا را کسب کند.

  گفتنی است نهمین دوره رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن پیشکسوتان قهرمانی جهان از ۶ فروردین آغاز و ۱۳ فروردین به میزبانی شهر تورن در کشور لهستان برگزار شد. لازم به ذکر است امیر طیب‌لی، موفق شده است در رقابت ماده ۳۰۰۰ متر این مسابقات مدال برنز کسب کند و این مدال طلا دومین مدال کسب شده توسط امیر طیب‌لی، در این مسابقات است و کار تیم اعزامی کشورمان در این رویداد جهانی نیز با این دو مدال امیر طیب‌لی و یک مدال برنز مهدی کاظمی، پایان یافت. پایان پیام/67062

دیدگاهتان را بنویسید