تجلیل از خادمین اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک/توفیق است که برای شهدا خدمت می کنیم

مسؤول اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک با بیان اینکه یکی از برکات انقلاب ظهور شخصیتی مانند شهید سلیمانی است، گفت: این برای ما توفیق است که برای شهدا خدمت می کنیم.

تجلیل از خادمین اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک/توفیق است که برای شهدا خدمت می کنیم

به گزارش پژوهش اجتماعی از شهرستان ساری، طی آئینی از خادمین اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک که پایان بازه خادمی آنها در راهیان نور جاری فرارسیده، تجلیل و قدردانی به عمل آمد. روح الله صادقی مسؤول اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک در این آیین اظهار کرد: یکی از برکات انقلاب ظهور شخصیتی مانند شهید سلیمانی است. وی افزود: کسی که دغدغه شهدا و ولایت داشته باشد و زندگی اش بر اساس معنویت و تقوا باشد از مردم گره گشایی کند، به نوعی شهید محسوب می شود.

مسؤول اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک خاطرنشان کرد: از جوان و نوجوان، میانسال و حتی پیشکسوتان نیز به عشق آن دوران نورانی در این مناطق عملیاتی خدمت‌رسانی می‌کنند. صادقی با بیان اینکه توفیق است که برای شهدا خدمت کنیم، بیان کرد: در این مناطق چه اتفاقاتی افتاده است که خاکش برکت است و بوی تربت می‌دهد، به قول شهید علمدار شلمچه بوی چادر حضورت زهرا (س) می دهد، اگر کل خوزستان را کربلا درنظر گیریم فکه و شلمچه خیمه گاه کربلا هستند چه کربلاهایی که در این سرزمین رقم خورد.

وی گفت: خداوند به ما توفیق دهد که سیره عملی شهدا را در خود نهادینه کنیم  و قطعا شهدا شفیع همه ما هستند. پایان پیام/۸۶۰۴۱/م  

دیدگاهتان را بنویسید