برنامه پاریس برای تابستان 2023/ گزینه‌های جانشینی مسی و نیمار مشخص شدند

خبرنگار فرانسوی از برنامه پاریس برای تابستان 2023 خبر داد.

برنامه پاریس برای تابستان 2023/ گزینه‌های جانشینی مسی و نیمار مشخص شدند

به گزارش پژوهش اجتماعی، سانتی آئونا، خبرنگار مشهور فوت‌مرکاتو از 3 گزینه اصلی پاری سن ژرمن در پنجره تابستانی پرده برداشت. باشگاه پاریس از یک سمت خواهان فروش ستارگان بزرگی مثل نیمار است و از طرفی دیگر لیونل مسی در تابستان تیم را ترک خواهد کرد. به همین دلیل این باشگاه سعی دارد، تا برای جذب بازیکنان بزرگ تلاش کند. طبق گفته آئونا، هری کین، ویکتور اوسیمن و برناردو سیلوا 3 گزینه اصلی پاری سن ژرمن در تابستان هستند.

لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی باشگاه پاریس با مدیربرنامه هری کین در انگلیس دیدار کرده و می‌خواهد باعث شود تا این بازیکن از لیگ برتر جدا شود. هری کین، دومین گلزن برتر تاریخ جزیره است و علاقه دارد تا به تیم‌هایی مثل منچستریونایتد و چلسی منتقل شود. آئونا مدعی شد که سران پاریسی با مدیربرنامه ویکتور اوسیمن به توافق انفرادی رسیده‌اند. این بازیکن که آقای گل سری‌آ ایتالیاست، علاقه دارد به لیگ برتر انگلیس بپیوندد ولی از بایرن مونیخ نیز پیشنهادی بزرگ دارد.

در انتها نیز سران قطری پاریس در تلاش هستند، هر طور شده برناردو سیلوا را به خدمت گیرند. ستاره پرتغالی و مهره گواردیولا دل بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپا را برده و همه علاقه دارند تا این بازیکن تکنیکی را به اردوی خود اضافه کنند. از آینده سیلوا هنوز اطلاعاتی منتشر نشده زیرا باید دید سیتی در بازی‌های باقی‌مانده چه نمایشی از خود به ثبت خواهد رساند. منچسترسیتی تنها تیمی در فصل کنونی اروپاست که می‌تواند سه‌گانه تاریخی را از آن خود کند.

شاگردان پپ در یک قدمی قهرمانی در لیگ برتر قرار دارند و برای لیگ قهرمانان اروپا باید امشب به مصاف رئال مادرید بروند. سیتی در فینال حذفی نیز به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید