اختیار تام وزیر ارتباطات به نمایندگان ویژه خود در توسعه پروژه فیبر نوری

وزیر ارتباطات در صفحه ویراستی خود از تعیین نماینده ویژه و معین در استا‌ن‌های کشور برای شتاب بخشی به روند اجرای پروژه فیبر نوری خبر داد.

اختیار تام وزیر ارتباطات به نمایندگان ویژه خود در توسعه پروژه فیبر نوری

به گزارش خبرنگار علم و پیشرفت پژوهش اجتماعی، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه ویراستی خود نوشته است: «برای شتاب بخشی به روند اجرای پروژه فیبرنوری، برای هر استان یکی از معاونین و مدیران ارشد وزارت‌خانه را به عنوان «نماینده ویژه وزیر و معین استان» با اختیارات تام تعیین کرده‌ام تا با نظارت و پیگیری میدانی، مشکلات سر راه توسعه پروژه در آن استان را بردارند. برخی از این بازدیدها را بازنشر خواهم کرد.»

گفتنی است، محمد خوانساری، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران که یکی از نمایندگان ویژه وزیر ارتباطات در بحث نظارت بر توسعه فیبرنوری در کشور است، نیز در ویراستی نوشته است: «امروز (13 دی ماه) برای پیگیری کارها و نظارت بر عملکرد اپراتورها و ایجاد همگرایی در جهت اجرایی شدن هرچه سریعتر پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان بوشهر به این استان سفر کردم و در نخستین قدم به شهر گناوه با بیش از ۲۳۰ شهید رفتم و با مسوولان شهر جلساتی را به صورت میدانی داشتم. پیگیری کارها به صورت مستمر و میدانی تا دستیابی مردم استان به این سرویس، ادامه خواهد داشت.»

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید